Для того, щоб виглядати презентабельно і вишукано, діловій людині потрібно не так багато: дороге взуття, бездоганно сидить костюм, годинник відомого бренду і невелика деталь у вигляді затиску для краватки. Цей мініатюрний, але при цьому помітний аксесуар завершить досить строгий, але при цьому стильний образ, і додасть йому елегантності, не дозволяючи вольностей і не порушуючи навіть самий суворий дрес-код.

Вишукані затискачі для краваток з срібла і золота - це та сама деталь, яка ненав'язливо, але красномовно буде говорити про бездоганний смак свого власника, і яка допоможе виглядати йому респектабельно і бездоганно в будь-якій ситуації. Цей аксесуар збереже краватку на призначеному йому місці, не дозволяючи йому зміститися в сторону, і, звичайно, послужить стильним прикрасою.

Увага - на деталі

Для ділової зустрічі або бізнес-заходи будь-якого формату срібні затискачі для краваток з золотими напайками стануть найкращим вибором. Як правило, дрес-код на заходах подібного роду досить строгий, і дозволяти собі вольностей при виборі одягу не варто. Оскільки яскраві відтінки і аксесуари під забороною, а зробити образ більш вишуканим і ефектним все-таки хочеться, срібні затискачі для краваток з золотими пластинами легко вирішать цю невелику проблему.

Благородне сяйво і нейтральність срібла відмінно підійде до костюму і краватці будь-яких відтінків. Особливо виграшно виглядають срібні затискачі з одягом класичних холодних тонів - сірим, чорним, темно-синім. А золоті напайки, що прикрашають цей аксесуар, візуально зроблять образ більш дорогим і респектабельним, ненав'язливо залучаючи увагу до себе і своєму власникові, і роблячи акцент на його статус і бездоганний смак.

Як вибрати затиск для краватки з срібла і золота

Шляхетні срібні затискачі для краваток з золотими напайками непогано буде доповнити іншими ювелірними прикрасами, якщо чоловік їх носить. Так, вони прекрасно поєднуються з годинником, виконаними з такого ж поєднання металів, і мають подібний дизайн.

Чоловік з хорошим смаком чи зупинить свій вибір на занадто помітному прикрасі. Універсальним рішенням і для рутинної ділової зустрічі, і для суто офіційного заходу стануть срібні затискачі для краваток з золотими пластинами максимально простого і лаконічного дизайну. У разі сумнівів щодо розміру цього аксесуара, краще вибирати універсальний розмір, який становить 60х5 мм. Затискачі такого розміру однаково добре виглядають з досить вузьким повсякденним, і з більш широким ошатним краваткою.

Буде розумніше віддати перевагу лаконічним яких додатків, позначених простий, але стильною геометрією, що не деформують тканину і не виглядають як щось чужорідне. Не варто забувати, що в відношенні затискачів з дорогоцінних металів важлива помірність і відсутність занадто помітних і химерних елементів. Він повинен бути помітним, але не повинен привертати зайвої уваги, тому потрібно постаратися знайти правильний баланс між функціональністю і декоративністю.

Також Вас може зацікавити: Жіночі сережки з камінням , Жіночі обручки

-30%
Затискач для краватки подовжений 4060 грн 5800 грн

Загальна вага: 8,4 грМатеріал: срібло 925°, золото 375°Основна вставка: оніксКолір основний вставки: чорний..

-30%
Затиск для краватки з золотими вставками 3675 грн 5250 грн

Загальна вага: 7,98 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Вставка: онікс..

-30%
Затискач для краватки 3448 грн 4925 грн

Загальна вага: 6,98 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Основна вставка: онікс Колір основний вставки: чорний..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)