Оновити свій образ, подарувати собі нові, щасливі емоції, зачарувати оточуючих - чи це не природні бажання кожної жінки? Та й чоловіків, в принципі, теж. Адже прикрашаючи зовнішність, відчуваючи себе красивими, люди перетворюють і свій внутрішній світ, вони більше радіють, випромінюють щастя. І тоді світ навколо теж стає краще і красивіше!

Саме про це замислювалася група молодих підприємців, створюючи підприємство «Юр'їв». У 2013 році в місті Біла Церква (в давнину відомому як місто Юр'їв) була створена компанія, місією якої стало бажання прикрасити світ.


УНІКАЛЬНІСТЬ

Особливістю ювелірних прикрас «Юр'їв» є поєднання відразу двох благородних металів - золота і срібла. Для цього наші ювеліри застосовують унікальну технологію їх сполуки, після чого інкрустують вироби фіанітами та напівдорогоцінними каміннями, такими, як аметист, агат, бірюза, перли та іншими.


Чудові вироби за чудову ціну

На нашому виробництві акцент поставлений на якість! Якщо мова йде про використану сировину, то це каміння і метали найвищої якості, якщо мова йде про застосовування обладнання, то це сучасні високотехнологічні верстати провідних світових виробників. При цьому цінова політика компанії настільки лояльна, що дозволяє нам реалізувати задумане, а саме - зробити гарні прикраси доступними кожному! Хороша якість за прийнятними цінами - це те, що спочатку відрізняло і завжди буде відрізняти ювелірні прикраси «Юр'їв» від прикрас інших виробників!


ГАРАНТІЇ

Виробництво компанії «Юр'їв» охоплює повний цикл виготовлення продукції: від ескізу олівцем на папері до готового виробу з біркою виробника. Кожна наша ювелірна прикраса проходить три етапи контролю якості, що не тільки виключає заводський брак, але і гарантує довговічність використання кінцевого продукту.

Бирка "Юр'їв» - це сертифікат якості виробу, що надає йому довічну гарантію.


МАЙСТРИ

У ювелірному ремеслі ні що так не цінується, як висококласна майстерність ювеліра. Тому закладаючи фундамент нашої компанії, ми, перш за все, заручилися підтримкою кращих ювелірних майстрів і створили для них гідні умови праці. Саме завдяки їх професіоналізму каблучка з камінням, стильна брошка і елегантні сережки стають предметами справжньої краси і вишуканості.