Срібні запонки з золотими вставками - це одне з небагатьох ювелірних виробів, яке виконує декоративну і практичну функцію. Незважаючи на свій скромний розмір, вони допомагають завершити образ, надати йому цілісність і гармонію. Люди, які недооцінюють значення запонок, просто не пробували їх носити. Цей аксесуар не залишається без уваги оточуючих, наділених тонким смаком і почуттям естетики.

Запонки з срібла і золота: пропуск в клуб джентльменів

Будучи невід'ємним елементом стилю доглянутого чоловіка, срібні запонки з золотими напайками користуються стабільним попитом. Поєднуючи їх з сорочками з дорогих брендових колекцій, представники сильної половини людства надають своїм образом оригінальність і ефектність. Однак краса аксесуара не впливає негативно на його функціональність.

Ювелірні майстри створюють запонки, які легко втягається в петлі манжет сорочки і мають надійні застібки. Їх дизайн може бути найрізноманітнішим, тому покупці знайдуть вдалі рішення, які будуть поєднуватися з формальними класичними смокінгами, костюмами для офісу та відвідування світських заходів.

Переваги товару

Добротне якість виконання, прийнятна вартість, великий вибір моделей - це лише частина переваг, якими володіють запонки з срібла і золота. Вони добре виглядають при будь-якому освітленні, ненав'язливо демонструють статус володаря і його добробут. Щоб образ з запонками добре виглядав, потрібно прагнути до гармонії з іншими аксесуарами - наручними годинниками і затискачем для краватки.

Як вибрати кращий варіант?

Купити запонки в Білій Церкві і інших українських регіонах - не проблема. Ці ювелірні вироби представлені в продажу багатою лінійкою моделей. Але перш ніж зупинити вибір на конкретному варіанті, чоловікам варто оцінити товар по ряду критеріїв. Особливу увагу приділяють наступним характеристикам:

  • концепція виконання
  • наявність додаткових прикрас (вставки каменів, гравірування по металу та ін.)
  • розмір, форма і дизайн
  • вага ювелірного виробу і його вартість
  • механізм зчіпки
  • особливості симетрії застібок

Акцент на перерахованих деталях - запорука покупки якісного виробу з комбінації золота і срібла. Запонки, в яких з'єднується краса і благородство цих металів, прослужать довго, збережуть свій первинний естетичний вигляд, що не доставлять клопоту необхідністю догляду. Покупці можуть придбати їх для особистого користування, або ж використовувати в якості презенту для людини з бездоганним баченням модних тенденцій.

Також Вас може зацікавити: каблучки , Хрестики

-55%
Чоловічі запонки з срібла і золота 1586 грн 3525 грн

Загальна вага: 7,17 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-55%
Чоловічі запонки з оніксом 1451 грн 3225 грн

Загальна вага: 7,07 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Вставка: онікс..

-55%
Запонки з срібла і золота 1474 грн 3275 грн

Загальна вага: 6,1 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Основна вставка: онікс Колір основний вставки: чорний..

-55%
Чоловічі запонки з оніксом 1305 грн 2900 грн

Загальна вага: 6,37 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Основна вставка: онікс Колір основний вставки: чорний..

-55%
Срібні запонки з фіанітами 1136 грн 2525 грн

Запонки з срібла з фіанітамі Загальна вага: 6,32 гр Матеріал: срібло 925° Основна вставка: кубічний цирконій (фіаніт) Колір основний вставки: чорний Можливі кольори основний вставки: білий, чорний..

-55%
Запонки з фіанітами 1339 грн 2975 грн

Загальна вага: 6,2 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Основна вставка: кубічний цирконій (фіаніт) Колір основний вставки: білий Можливі кольори основний вставки: білий, чорний..

-55%
Чоловічі запонки «Класик» 1811 грн 4025 грн

Загальна вага: 8,6 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Основна вставка: онікс Колір основний вставки: чорний..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)