Також Вас може зацікавити: Чоловічі каблучки , каблучки "Спаси і збережи "


Кожна людина хоче бути щасливою і мати удачу в життя. І в цьому своєму бажанні ніхто не виняток - представники різних вірувань, вікових груп і прошарків суспільства. Тож не дивно, що на вулицях різних країн можна побачити людей, на лівому зап'ясті яких є браслети на червоній нитці. Ця прикраса з особливим змістом і захисними властивостями.


Чари браслетів на червоній нитці

Браслет на червоній нитці багато хто носить не просто як прикрасу. Йому приписують чарівні і, навіть магічні властивості. Деякі вважають, що зав'язування браслета з червоних ниток на лівому зап'ясті допомагає відбити невдачу. Існує повір'я, що самотня жінка повинна носити таку прикрасу, поки воно саме не розв'яжеться, і в цей момент вона зустріне свого судженого. Також браслети на нитці пов'язують із захистом від усіляких бід, неприємностей і лихого ока.

За своєю символікоюі браслети на нитці призначені для повсякденного носіння. Вони не стільки прикраси, а скоріше талісмани, обереги. І не призначені для того, щоб доповнювати наряд, прикрашати людину. Браслет на шовкової нитці надягають заради успіху, щоб захистити себе від злих сил і нещасть. У багатьох індуїстських, іудейських і євразійських релігійних віруваннях вважається, що діти повинні бути захищені від злих сил і пристріту. Багато батьків, намагаючись захистити своє чадо від лихого ока, сьогодні зав'язують на його ручці червоні нитки. Але мало хто знає, що браслети на нитці можуть не просто відігнати пристріт, але і нагадати власнику, щоб бути більш уважним до своєї поведінки і бажань. Таким чином, ця прикраса - не тільки інструмент захисту, але і постійне нагадування про чистоту помислів.


Оберіг і прикраса - браслет на нитці

Ювелірні браслети на нитці також стали модним явищем в останні роки. Дизайнери додають в них різні декоративні елементи, такі як срібні застібки, підвіски і намистини-шарми, перетворюючи талісман в стильну прикрасу. Проста червона нитка, загорнута навколо зап'ястя популярна серед знаменитостей. Її носять: Різ Уізерспун, Девід Бекхем, Лео Ді Капріо і ін.

Сьогодні є багато різних варіантів такого прикраси для молодих і старих, чоловіків і жінок, з підвісками і застібками з дорогоцінних металів. Наприклад, стильно виглядає браслет нитка з золотом в повсякденному або вечірньому образі. Прикраси з срібними підвісками підійдуть для молодої дівчини. Браслети на нитці срібло також із задоволенням носять підлітки.


Різні стилі для різних смаків

Браслети бажань на червоній нитці виготовляються з різних матеріалів. Для них використовуються плетений мотузковий шнур з вовни, синтетичних матеріалів, із застібками зі срібла, золота. Також популярність набувають моделі з підвісками, Шарм, які покликані приносити здоров'я, багатство, любов або захист, в залежності від того, що бажає людина. Химерний, сміливий дизайн включає в себе кілька ниток або одну, доповнену кількома срібними підвісками, що носять різні значення, а також, інкрустовані камінням Swarowski. Якщо вас цікавлять браслети на нитці, купити їх можна в ювелірному інтернет-магазині Yuriv.

-30%
Браслет з шовкової нитки з сердечком 1173 грн 1675 грн

Загальна вага: 0,91 грМатеріал: шовкова нитка, срібло 925°, золото 375° Всі вироби запаковуються в фірмову подарункову коробочку ..

-20%
Браслет з шовкової нитки з круглим кулоном 1180 грн 1475 грн

Загальна вага: 0,91 грМатеріал: шовкова нитка, срібло 925°, золото 375° Всі вироби запаковуються в фірмову подарункову коробочку ..

-20%
Браслет з шовкової червоної нитки «Каллісто» 1140 грн 1425 грн

Загальна вага: 0,83 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-20%
Браслет з шовкової нитки з регульованою застібкою 560 грн 700 грн

Загальна вага: 0,57 гр Матеріал: шовкова нитка, срібло 925°..

-20%
Браслет з шовкової червоної нитки 400 грн 500 грн

Загальна вага: 0,61 гр Матеріал: шовкова нитка, срібло 925°..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)