Християнські обереги з дорогоцінних металів набувають популярності. Ефектна ладанка срібло з золотом красиво виглядає на мотузці або ланцюжку, є невід'ємним атрибутом православ'я. Носіння вироби вибирають люди, які потребують заступництві святих. Прикраса приносить незриму захист господареві, зберігає в небезпечних ситуаціях, сприяє благополуччю і довголіттю. Витончений медальйон одночасно поєднує святиню і прикраса, стане відмінним подарунком на хрестини.

Естетична привабливість і цілющий вплив

Красива срібна ладанка з золотими вставками уособлює успіх, достаток і благополуччя. Сувенір буде заряджати господаря енергією, надихати, наповнювати силами. Люди, що приділяють величезне значення сакрального впливу, вважають за краще купити ладанку срібло з золотом, щоб захиститися від напастей, бід і негативного впливу. Медальйон з церковної гравіюванням відрізняється привабливим виглядом, допоможе віруючому власнику звертатися за допомогою до свого святого покровителя.

Чим допомагає церковна атрибутика

Сьогодні купити срібну ладанку з золотими вставками доцільно людям, які бажають зміцнити віру . Витончений медальйон відводить пристріт, сприяє здійсненню бажань, надає впевненість. Особливі прикраси прийнято купувати на іменини, вінчання, інші християнські обряди. Вибираючи відповідний виріб, покупець враховує зображення святого, зображене на підвісці. Це може бути:

  • - Христос Спаситель;
  • - Георгій Побідоносець;
  • - Микола Чудотворець.

Вироби із зображенням Георгія Побідоносця підносять в дар людям, що захоплюються екстремальними видами спорту. Такі кулони підходять поліцейським, рятувальникам, пожежним або військовим. Образ Миколи Чудотворця на срібній або золотий підвісці захистить підприємців, мандрівників, осіб, професії яких пов'язані з ризиком. Мініатюрна ладанка срібло з золотом ціна, вид, якість якої в ідеальному співвідношенні, порадує власника вишуканим видом.

Особливості вибору підходящого аксесуара

Визначаючись з прикрасою, покупцеві варто відштовхуватися від роду діяльності, імені майбутнього власника. Якісна срібна ладанка з золотими вставками ціна, зовнішній вигляд якої влаштують покупця, повинна не тільки відповідати церковним канонам, а й подобатися зовні. Деякі віруючі вважають за краще носити предмет на одязі, прикріплюючи церковний атрибут за допомогою шпильки. Підвіска з ликом святого стане відмінним талісманом, якщо буде подарована від чистого серця.

Натільна недороге прикраса

Бажаючи купити ладанку в Білій Церкві, віруючі схиляються до придбання вироби в інтернет-магазині. Це обумовлено великим асортиментом різнопланових аксесуарів, що мають різний розмір, вага, щоб задовольнити фінансову можливість покупців.

Натільний ладанка виконана у вигляді тонкої пластини, не завдає незручностей, поєднується з хрестиком та іншими атрибутами християнства. Благородні метали благотворно позначаться на фізичному і духовному стані, знімуть напругу, зміцнять дух і проявлять антисептичні властивості.

-30%
Підвіска зі срібла і золота «Мощевик» 1645 грн 2350 грн

Загальна вага: 4,34 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-30%
Ладанка «Святий Миколай Чудотворець» 4410 грн 6300 грн

Загальна вага: 12,38 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-30%
Ладанка «Блаженна Матрона» 1173 грн 1675 грн

Загальна вага: 2,44 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375° Ладанка із зображенням, на лицьовій стороні, ікони Святої Блаженної Матрони. На зворотному боці, з молитвою Спасителю: «Спаси і Збережи». Витончене виконання в комбінації з надійністю. Ладанка виконана з срібла з вкрапленням золота, в лаконічному дизайні. Є святинею, до якої потрібно ..

-30%
Ладанка Божа Матір «Невипивана Чаша» 2293 грн 3275 грн

Загальна вага: 5,70 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°Ікона Божої Матері "Неупиваєма Чаша" по іконографії відноситься до типу "Оранта" - Богоматір зображена з піднятими вгору руками, перед Нею - Богомладенець, що стоїть в чаші. Це Чаша Причастя - невичерпне джерело духовної радості і втіхи. Пресвята Богородиця молиться за всіх грішних ..

-30%
Ладанка «Микола Чудотворець» 1733 грн 2475 грн

Загальна вага: 3,63 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-30%
Ладанка Божа Матір «Розчулення» 2153 грн 3075 грн

Загальна вага: 4,36 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°..

-30%
Ладанка з срібла і золота 2100 грн 3000 грн

Срібна ладанка з золотом Загальна вага: 4,2 гр Матеріал: срібло 925°, золото 375°Всі вироби запаковуються в фірмову подарункову коробочку ..

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)