Вибір срібних прикрас для жінок різного віку

Кожна жінка за своєю природою прагне бути привабливою. для цього вона використовує всі доступні їй засоби, не останнє місце серед яких займають ювелірні прикраси. Грамотно підібране виріб здатне гармонійно вписатися в створюваний образ і підкреслити жіночність, грацію. Вміле використання срібних прикрас допомагає підкреслити красу вигинів тіла і прикувати увагу до достоїнств, відволікаючи від недоліків. При цьому ювелірні прикраси з срібла здатні надати навіть самому тривіального образу вишуканість і витонченість.
Для того щоб срібні прикраси «грали на руку» своєї власниці, потрібно знати, як правильно вибрати виріб, щоб воно підходило як характером власниці, так і її віком.


Як вибирати срібні прикраси з поправкою на вік

Прикраси є невід'ємною частиною гардеробу сучасної жінки незалежно від віку. Світ диктує нам свої правила, а мода так стрімко змінюється, що часто за нею встигнути дуже важко. При цьому кожна представниця прекрасної статі хоче в будь-якому віці виглядати гідно і стильно. Дотримуйтесь рекомендацій професійних дизайнерів і стилістів, щоб завжди бути в тренді.

Дівчатам до 35

В цьому віці немає чітких обмежень по стилю і моделям - молодим особам дозволяється експериментувати і створювати найсміливіші образи. Цікавим буде поєднання у виробах срібла і емалі, мінеральних каменів - кольє або браслет в такому виконанні стане відмінним варіантом на весну-літо, коли серце просить яскравих фарб.
Любителькам більш еклектичних моделей підійдуть варіанти виробів з дорогоцінними каменями - вони, як правило, непомітні, але виключно елегантні і витончені. Сережки-пуссети з перлами або браслет з оригінальними Шарм - відмінний вибір для тих, хто не любить надмірностей.

Жінкам до 45

Жінки у віці від 35 до 45 років вже повністю сформовані особистості, які давно визначилися в житті і самоствердитися. роль прикрас в образі при цьому зводиться на акцент сильних сторін зовнішності. Статус і вік уже дозволяє їм носити діаманти, а положення хранительки домашнього вогнища вимагає деякої стриманості в стилі. пристрасним натурам можна порекомендувати сережки та браслети з камінням яскравих забарвлень, а для спокійних дам зі стриманим характером ідеальним варіантом стане срібне кольє з одиничною вставкою дорогоцінних або напівкоштовних каменів пастельних відтінків. Не варто забувати про перли, який підходить для будь-якого віку - нитка намистин на шиї підкреслить витонченість натури.

Жінкам до 60

В цьому віці жінка переосмислює саму себе і свій внутрішній світ. Часто у жінки може відкритися нова грань характеру або проявитися запал, який був довгі роки захований під рутиною життя. При виборі прикрас зі срібла жінка не буде коливатися: вона вже знає, що їй йде і що подобається. При цьому не виключені експерименти з чимось кардинально новим і привабливим, наприклад, давно бажані сережки з рубінами або підвіс з смарагдом, про які вона мріяла, але так і не втілила свої фантазії в реальність.

Дамам за 60

Жінки на цьому етапі життя починають повною мірою жити для себе: вони роблять те, що вони люблять і хочуть. Це ж стосується і вибору срібних прикрас. І нехай комусь яскрава бірюза в сережках химерної форми може здатися викликає, дама знає, що їй приносить естетичне насолоду.


Вибір прикрас в ракурсі особливостей зовнішності

Крім акценту на вік необхідно враховувати і зовнішність:

 • володарка смаглявої шкіри відмінно підійдуть вироби з срібла зі світлими або прозорими каменями;
 • на світлій шкірі чудово виглядають срібні вироби зі строкатими камінням;
 • блондинкам йдуть ніжні колірні рішення;
 • красу рудоволосих підкреслюють зелені і фіолетові відтінки;
 • брюнеток ефектно прикрашають вироби в теплій колірній гамі;
 • дамам зі стрункою шиєю і подовженою формою обличчя підійдуть сережки струмує конфігурації;
 • круглолицим дівчатам потрібно віддати перевагу пуссети або крапельок;
 • при великих руках можна носити масивні каблучки, а власницям тонких і довгих пальців варто віддати перевагу більш витонченим моделям.

Як правильно носити прикраси зі срібла

Для створення бездоганного лука і грамотного використання срібних прикрас в образі є ряд простих і легко здійсненних аксіом:

 • пам'ятайте про правило мадам Коко: якщо сумніваєтеся і думаєте, що прикрас може бути занадто багато, то зніміть те, що було надіто останнім;
 • намагайтеся підібрати прикраси в єдиній стилістиці;
 • не можна носити діаманти з прикрасами та одягом у спортивному стилі;
 • незважаючи на упередження про те, що не можна поєднувати срібло і золото, це можливо. На сьогодні дуже популярні срібні вироби з золотими вставками.