Ви хочете придбати перстень, але не знаєте свій розмір?

Нижче наведено спосіб, який дозволить вам швидко і досить надійно дізнатися розмір перстня, який вам необхідний.

Розмір каблучки - це діаметр його отвору в міліметрах.

Корисно знати: Зазвичай різниця в розмірах становить 0,5 мм - тобто розмір вказується 16,0; 16,5 і т.д.

Діаметр - це лінія, що з'єднує дві протилежні точки на колі. Вона дорівнює довжині окружності поділеній на математичне число Пі (число Пі приблизно дорівнює 3.14)

Найпростіший спосіб дізнатися, який розмір перстня вам необхідний на той чи інший палець - це зайти в найближчий ювелірний магазин і попросити виміряти палець. У будь-якому ювелірному магазині є спеціальні лекала для визначення розміру пальців.

Якщо ж у вас немає часу йти в ювелірний, то ви можете визначити розмір пальця і, відповідно, перстня, яке вам підійде, в домашніх умовах. Існує безліч способів, як це зробити. Наведемо приклад одного з них.

Увага! Всі «домашні» методи, звичайно, не точні. Можливі різноманітні похибки. Тому ми не несемо відповідальності за точність вашого визначення розміру перстня.

Необхідно пам'ятати, що перстень має проходити через суглоб. Обов'язково це враховуйте при «домашньому» визначенні розміру!

Крім того, майте на увазі, що розмір пальця змінюється в залежності від температури і вологості навколишнього середовища і залежить від часу доби. Оптимальний час для визначення розміру - опівдні. Погода - невисока вологість і не жарко.

Визначення розміру кільця за допомогою нитки

Вам знадобиться: досить щільна нитка (ідеальні нитки, які використовують для в'язання серветок), бажано бавовняна, гладка. Приблизно 50 см - щоб було зручно провести завмер.


Крок 1.

Візьміть нитку, акуратно намотайте 5 витків на потрібному вам пальці (ширина «обмотки» всіх 5 витків повинна бути приблизно 3-6 мм). Не потрібно намотувати туго, але все-таки нитка повинна бути щільно притиснута до пальця.

Крок 2.

Обмотавши палець, перехрестіть обидва кінці нитки (не відриваючи від пальця) і гострими ножицями одночасно переріжте їх. Або просто позначте місце перетину кінців нитки ручкою або маркером, розмотайте нитку і обріжте її по мітках.

Крок 3.

Виміряйте лінійкою або рулеткою довжину нитки, яку ви обрізали. Отриману довжину в міліметрах розділіть на 15,7. Вийшло значення, яке і є розмір перстня для пальця, який ви вимірювали.

Отриманий розмір необхідно округлити до половини міліметра. Так розмір 17.1-17.2 потрібно округлити до 17.0, розмір 17.3-17.4 до 17.5 і відповідно розмір 17.6-17.7 потрібно округлити до 17.5, а розмір 17.8-17.9 до 18.0.