Ювелірні тренди в прикрасах 2019-2020

Подарунок у вигляді ювелірної прикраси - це можна сказати класика жанру. Це безпрограшний варіант для жінок, а також чоловіків. Але ж так хочеться, щоб презент не просто сподобався, а запам'ятався на довго, залишив слід в пам'яті. А це значить, що він повинен бути оригінальним, підібраним з душею

Всі ми знаємо, що ювелірні прикраси в подарунок - це відмінний спосіб показати тепло свого серця і змусити когось відчути себе особливим для вас. Ця роль, по суті, для всіх виробів із золота і срібла одна з головних, нарівні з декоративною і естетичної. Сьогодні вибір сережок, кілець, ланцюжків, підвісок або браслетів досить великий, але ж для подарунка хочеться щось особливе, унікальне.

Ювелірні вироби можуть бути легким відповіддю на питання вибору презенту до свята. Але вирішити, що вибрати для особливої ​​людини, може бути проблемою. Адже так хочеться висловити весь букет почуттів.

Ось кілька ідей, щоб зробити подарунок оригінальним.

  • персоналізовані прикраси. Додавання індивідуальної написи або імені робить каблучки, браслети, намиста, запонки - унікальним і осмисленим подарунком.
  • підвіска. Цей подарунок може стати дуже індивідуальним, оскільки буде відображати інтереси людини, його характер або навіть дитяче прізвисько. Враховуйте персоналізовані параметри - вік, стать, дату народження, щоб знайти стиль, відповідний людині, якій призначається презент. Також можна вибрати прикрасу, яке символізує щось з дитинства, або особливий момент життя. Або можна підібрати браслет з декількома підвісками кожна з них буде означати певну подію.
  • персоналізовані прикраси з камінням. вироби з дорогоцінним, напівдорогоцінним камінням, підібраним у відповідності зі знаком Зодіаку людини отримає індивідуальні риси, підкреслить увагу дарувальника. Або це можуть бути запонки. Такий подарунок, в поєднанні з перснем, стане улюбленим прикрасою ділового чоловіка, додасть його образу елегантність і статусність. І кожен раз надягаючи його людина буде згадувати про дарувальника.
  • прикраси у формі серця, браслети з подвескамі- сердечками. Подарунок у формі серця - безпрограшний варіант, який можна персоналізувати улюбленими дорогоцінними каменями або гравіюванням імені улюбленого людини.

  • ладанки. Ці ювелірні аксесуари допоможуть висловити щиру любов, повагу дарувальника. Їх оцінять щиро віруючі люди, часто відвідують Святі місця. Для додання індивідуальності такому подарунку можна зробити на ньому іменну гравірування. Це сильний, але і при цьому стильний оберіг для дорого людини, дитини, який буде супроводжувати його протягом життя.