Сережки - різновиди і класифікація

Найоригінальнішою прикрасою, яка так полюбилася жінкам, вважаються сережки. Адже саме сережки додають витонченості і привабливості особі. А широкий асортимент даної продукції допомагає змінювати стиль і створювати різні образи.


Саме сережки виготовляються парно, на відміну від всіх інших прикрас. І це говорить про те, що кожен елемент цієї пари, повинен бути схожими один на одного, вони повинні мати абсолютно однаковий вигляд, розмір, декор, масу, малюнок, а також інші характеристики. Виробляють сережки зовсім з різних матеріалів, це може бути і золото і срібло, і платина, бронза, титан і багато інших металів. Також часто можна зустріти в одному ювелірному виробі змішання різних матеріалів, як наприклад, срібні сережки з золотими вставками. Якщо говорити про декор сережок, то він частіше виготовляється з абсолютно різних матеріалів, таких як фарфор, камені, як штучні, так і натуральні, пластмаса, скло і багато інших.

 


Різновиди сережок

Існують такі різновиди сережок, як Кафи, вони найчастіше прикрашають тільки одне вухо, їх можна комбінувати з сережками, також дані прикраси можна прикріплювати без отвору в вусі. Найпоширенішими з сережок вважаються гвоздики, або як їх ще називають Пусети. Подібні сережки передбачають прокол вух і кріпляться за допомогою затиску. Найчастіше прикрасою таких сережок є емаль, гравірування, камені. Дані сережки не рухомі, які складаються з прикраси і оправи. Також як і гвоздики кріпляться сережки-кільця, сережки з підвісками. А ось кліпси не передбачають проколу вух, вони кріпляться за допомогою затиску і є навісними сережками.

Найважливішими деталями сережок вважаються замок, підстава, вставки і підвіски, рант, каст для вставки. Головною вимогою до замку вважається його довговічність і надійність, а також легкість в застібанні і розстібанні.Існує велика різноманітність сережок з різними видами замків, різних кріплень, способів використання, які залежать від самих сережок, їх дизайну і форми.

Самі ж сережки дуже різноманітні, і їх дуже складно класифікувати.


Що стосується фасону сережок, то їх, можливо, поділити на кілька видів. Наприклад, існують геометричні форми сережок, такі як кола, ромби, трикутники, зірки і багато інших. Сережки у вигляді крапель, вони можуть також бути прикрашені перлами. Ще існують сережки у вигляді кілець, у вигляді люстри, а також за формою квітів і багато інших.


Кожна жінка, покладаючись на свій смак, може підібрати собі такі, які зможуть привнести їй неповторності і краси.