-50%

Срібна ложка-загребушка

  • ВиробникиЮрьев
  • Модель 302 п
  • Наявність Є в наявності
  • Ціна: 313 грн
  • 625 грн

Загальна вага: 0,97 гр

Матеріал: срібло 925°, золото 375°

Довжина вироби: 40 мм

Срібна ложка-загребушка

Мініатюрне ювелірну прикрасу підвіс «Ложка- загребушка» може стати чудовим подарунком для сина, брата, чоловіка, друга. Його можна піднести на ювілей, річницю, або в якості просто приємного сюрпризу дорогій людині. Елегантне прикраса - відмінний варіант, щоб зробити пам'ятний подарунок на День Хрещення дитині.

Виріб має ручку, прикрашену різьбленням і золотою інкрустацією, саму ложку прикрашає зображення долара. Для виготовлення підвіски використовувалося срібло 925 проби і золото 375 проби.

Ця мініатюрна підвіска-ложка є символічним побажанням благополуччя в житті. Вона буде мати гарний вигляд із повсякденним, святковим одягом. Купити срібну ложку-загребушку можна за демократичною ціною в інтернет магазині ювелірних прикрас Yuriv.

Ложка срібна - оберіг на багатство

Ювелірні вироби з срібла здавна дуже цінувалися, вважалися символом престижу і високого статусу у товаристві. Титуловані графи, барони і маркізи завжди тримали в своїх ящиках столове срібло, щоб виставляти напоказ своє багатство і розкіш. Гостям своїх вишуканих бенкетів благородні панове завжди пропонували користуватися срібними столовими ложками, виделками. Так вони підкреслювали своє становище в суспільстві і неймовірні багатства. Новонародженим було прийнято дарувати в подарунок срібні ложки як символ достатку і благополучного життя. Усім відомий вислів: «Народився зі срібною ложкою в роті». Воно прийшло до нас з доби середньовіччя. Кілька століть тому аристократи Британії, Франції не тільки використовували прилади зі срібла в своєму побуті. Але і ввели моду дарувати срібні ложки своїм хрещеним під час обряду хрещення. Така традиція пов'язана з тим, щоб дати дитині благополучне початок в життя. Звідси і пішов вислів, яке позначало народитися в заможній родині, і з моменту появи на світ ні в чому собі не відмовляти.

В 20-21 столітті в моду почали входити ювелірні прикраси підвіси у вигляді ложки. Їх прикрашали інкрустаціями, дорогоцінними, напівкоштовними каменями. Особливо популярними стали так звані «загребушкі», які ставали свого роду магічними талісманами, що притягають гроші до власника прикраси. Ложки прикрашали символами грошових одиниць, наприклад, долара, щоб залучити більше грошей і тим самим зробити людину багатою. Сьогодні такі підвіски користуються популярністю у людей різного віку. Їх дарують молодим людям на удачу і достаток, або дітям, в честь Дня Хрещення.

Немає відгуків про цей товар.


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре